Корсет и танги Amor Blanco бел

2.529,00 мкд

• Amor Blanco корсет и танга
• исклучително женствен дизајн – нагласена е женската фигура
• деликатна чипка – совршена женственост и елеганција
• прилагодливо закопчување на делот од градникот – обезбедува удобност
• прилагодливи прерамки – совршено се вклопуваат
• градник со жица – совршено ги подига градите
• удобна чипка на грб – удобна и неверојатно секси!
• лепливи подвезици за чорапи
• Декорација на скапоцен камен на градите – елегантна
• танга е вклучена во комплетот
• чорапи за оглавник не се вклучени
• многу фин на допир мек материјал (95% polyester, 5% elastane)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.