Ракавици Luiza црни

619,00 ден

• нежни ракавици со чипкена декорација
• еластичен проѕирен материјал – совршено прилега
• рабовите се украсени со дебела лента
• отвор за прстот – супер стилски!
• совршен додаток на колекцијата Luiza
• убава и еластична ткаенина
• состав: 94% полиамид, 6% еластин

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.