Ремени за игра A755 црн XL/XXL

1.469,00 ден

• совршени ремени за играње во имитација на кожа – XL/XXL
• чокер околу вратот – многу секси!
• ремени околу градите – ги нагласуваат градите
• две подесиви ремени – целосна удобност
• мек и сјаен материјал (30% polyurethane, 25% polyester, 15% rubber, 30% iron metal)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.