Ремени за игра A756 црн XL/XXL

1.469,00 ден

• црнхалтер појас од ремени за игра (XL/XXL)
• подвезиците се прилагодливи
• копчиња за подесување на рпојасот – совршена удобност
• танга и чорапи не се вклучени
• мек материјал нежен за кожата (30% polyurethane, 25% polyester, 15% rubber, 25% iron metal, 5% plastic)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.