Ремени за игра A765 златни – S/M/L

1.359,00 ден

• суптилносветкави ремени за играње и врзување во златна боја
• прилагодливите прерамки на рамената се движат околу вратот
• ремените се поврзани во метални прстени
• совршено прилагодлив за телото
• материјал многу пријатен за кожата (60% PU, 15% железо метал, 20% најлон, 5% гума)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.