Секси долен веш 2-делен сет 838-SET-3 црвен

• шармантен сет украсен со чипка и накит
• мек градник со секси прерамки – нагласени гради
• прилагодливи прерамки на задниот дел од вратот
• приспособливо закопчување на задната страна
• преслатка танга со двојни прерамки и секси крој
• сетот вклучува градник и танга
• нежна, растеглива ткаенина
• состав: 90% poliamid, 10% elastin

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.