Секси долен веш 2-делен сет 860-SET-1 црн

• секси сет во заводлива, црна боја
• чипка со дезен роза
• двојни прерамки на градите и рамената – облините се совршено истакнати!
• прилагодливо закопчување на задната страна – Did2Fit – совршено се вклопува
• четири прилагодливипрерамки – целосно прилагодување
• корпи со жица – секси нагласени гради
• сјајни скапоцени камења и украсни кругови – без никел NickelFree
• комплетот вклучува градник и прекрасна танга од тантела
• мека, еластична ткаенина
• состав: 90% poliamid, 10% elastin

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.