Секси долен веш 2-делен сет 860-SET-3 црвен

1.759,00 мкд

• чипкест секси сет во интензивна црвена боја
• шара рози – толку женствено!
• еластични прерамки на двата дела од комплетот – облините се истакнати!
• градник со прилагодливо закопчување на грб – Did2Fit – совршено се вклопува
• четири прилагодливи прерамки – целосно прилагодување
• корпи со жица – нагласени гради
• сјајни скапоцени камења и украсни кругови
• комплетот вклучува градник и убава чипкена танга
• мека, еластична ткаенина
• состав: 90% полиамид, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.