Секси долен веш 2-делен сет Bergamore црвен

1.689,00 ден

• женски веш комплет – градник со отворени корпи и танга со откриени препони
• оригинална, живописна црвена нијанса на чипка – изгледа феноменално на твоето нежно тело
• прилагодливи прерамки и закопчување на грбот – приспособи ги како што сакаш
• градниците се зајакнати со жица – твоите гради ќе изгледаат совршено
• материјалот е еластичен и многу пријатен за кожата (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.