Секси долен веш 2-делен сет Diyosa црвен

• женски веш – секси градник и гаќички во светло црвени бои
• прилагодливи прерамки за гарантирана удобност
• прерамки над и под градите – многу интригантно
• чипка го украсува комплетот на совршени места
• ситен скапоцен камен светкав меѓу градите и на предната страна на гаќите
• нежен материјал за кожа (85% полиамид, 15% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.