Секси долен веш 2-делен сет Elizenes црн

2.149,00 ден

• црн градник направен од мек материјал
• чипкест чокер со сребрен привезок – привлекува внимание
• прилагодливи прерамки и закопчување на повеќе нивоа на грбот
• Проѕирните корпи зајакнати со жица ги украсуваат и подигнуваат градите
• помеѓу градите има мини корсетско закопчување – доста женствено
• тантела гаќички со висок струк со многу секси дизајн
• многу пријатен и совршено растеглив материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.