Секси долен веш 2-делен сет Eloissa црн

• заводлив сет – градник и танга од сатенски материјал
• прилагодливи прерамки и повеќестепено закопчување на градникот
• цветна чипка и нежни прерамки – суптилно нагласени гради
• сатенските машнички додаваат шарм
• танга е украсена и со метален украс
• нежен и еластичен материјал (95% полиестер, 5% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.