Секси долен веш 2-делен сет Inessita црни

• проѕирен плетен сет: горен дел и гаќички
• растегливиот материјал се прилагодува на фигурата
• слободните раменици го нагласуваат деколтето
• кројот со прерамки имитира врзување на корсет на градите како и на задникот
• многу лесен материјал (90% најлон, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.