Секси долен веш 2-делен сет Intensa црн

1.579,00 ден

• атрактивен црн секси сет долна облека
• градник направен од женствена чипка
• слатка трака машничка оја додава шарм
• прерамките на градите ги истакнуваат женските облини
• танга: двојни прерамки на колковите
• сатенски машни под папокот и над задникот
• еластична ткаенина
• состав: 90% полиамид, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.