Секси долен веш 2-делен сет Lilines

• интересен женски веш комплет Lilines во розова боја
• мек градник со длабоко деколте и украсен накит
• прилагодливи прерамки и прицврстување на страните
• гаќички со висок струк – многу женствени
• еластичен материјал, мек на допир (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.