Секси долен веш 2-делен сет Lilyanne бел

• возбудлива комбинација од нежна чипка и прерамка
• прилагодливи прерамки околу вратот – совршено прилагодување
• виолетовите прерамки и проѕирниот материјал ги истакнуваат градите
• танга со прерамки преку половината
• комплетот се состои од оригинален градник и танга
• пријатен еластичен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.