Секси долен веш 2-делен сет Luvae црн

1.759,00 ден

• Секси сет Luvae во црна боја
• секси градник со жица и корпи – топ изглед на градите
• прерамките и закопчувањето на задната страна се подесуваат – совршен фит
• сетот вклучува: градник и чипкена танга
• меки и пријатни на допир Multistretch материјал
• состав: 90% полиамид, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.