Секси долен веш 2-делен сет Miamor црн

1.929,00 ден

• секси дводелен комплет со елегантна чипк
• полу градникот ги открива градите и ги нагласува твоите облини
• долниот дел од градникот има корпи што се вадат – одлучи сама!
• сатенската машничка додава многу шарм
• прерамки и прилагодливо закопчување на грбот – совршено се вклопуваат
• елегантни гаќички со чипка
• непроѕирни ткаенини и чипка – совршен микс!
• тесната чипка над задникот ја открива и нагласува вашата позадина
• мека и еластична ткаенина
• состав: 90% полиамид, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.