Секси долен веш 2-делен сет Pantheria црн

• многу женствен проѕирен мрежест сет
• прилагодливи прерамки на рамениците – совршени за телото
• предизвикувачки градник со дезени и светкава чипка околу градите
• тангата е прекрасно украсена со синџири, врвки и дезени
• прилагодливи прерамки за танга
• комплетот вклучува градник и танга гаќички
• пријатен на допир, флексибилен материјал (70% полиамид, 20% метал, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.