Секси долен веш 2-делен сет Renelia црн

• уникатен дизајн во бохо стил – ќе се заљубиш на прв поглед!
• триаголен градник со полни корпи – ги истакнува градите
• уникатна чипкена декорација на грбот – многу шармантно
• прилагодливи прерамки на рамената и закопчување е на повеќе нивоа на грбот – совршена удобност
• во сетот се вклучени чипкени гаќички – совршен изглед на задникот
• мек и еластичен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.