Секси долен веш 2-делен сет Rubinesa црвен

• заводлив градник и танга од сатенски материјал
• нежни, прилагодливи прерамки – гаранција за совршено вклопување
• делумно отворени корпи за совршено нагласување на градите
• закопчувањето на градникот е поставено меѓу градите
• нежна машничка ги украсува градите и задникот
• тангата е изработена од комбинација на материјали во боја на кожа и сатенска црвена боја
• богати украси – метални украси во златна боја и привезок на танга
• пријатен на допир, еластичен материјал (90% полиамид, 10% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.