Харнес за нозете Armares црн O/S

789,00 мкд

• црни појаси за нозе Armares
• интригантен и заводлив дизајн – привлекува внимание на сите
• кружни конектори – испраќаат заводлива атмосфера
• прилагодливи ремени – ќе се обвиткаат околу твоите нозе со совршенство
• пријатен материјал со висока еластичност – ќе обезбеди комфорт
• состав на материјалот – 88% полиамид, 12% еластан

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.