Камшик A718 црна

1.189,00 мкд

• елегантен делукс камшик за игра
• преубава рачка украсена со камења
• заводлив појас
• рамен завршеток – за непослушни задоволства
• висококвалитетни издржливи материјали (40% PU leather, 30% glass fiber, 10% polyester, 20% acrylic)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.