Камшик A766 златни

789,00 мкд

• камшик украсен со реси – ќе изгледа совршено во твоите раце
• убава златна боја – совршен сјај
• многу издржлив материјал од имитација на кожа (90% PVC, 10% стаклени микро влакна)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.