Лепенки за брадавици A748 црн

619,00 мкд

• лепенки за брадавици во облик на срце – подготвени за играње
• лепенките се поврзани со елегантен синџир
• самолепливи се и може повторно да се користат
• дијаметар – приближно 7,5 см
• сетот вклучува еден пар лепенки
• совршено се совпаѓа со ремените за игра A740
• не е вклучена танга
• квалитетен и издржлив материјал (90% iron, 10% PU)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.