Лепенки за брадавици A751 црн

439,00 мкд

• секси, црни лепенки за брадавици
• комплетот содржи два парчиња
• лепенките се самолепливи – комфор при носење
• повторно употребливи – само покријте ги со фолија по употреба
• изработени од внимателно одбрани материјали
• состав на материјалот: 80% полиуретан, 20% ПЕТ

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.