Лепенки за брадавици Tassel црн

499,00 мкд

• лепенки за брадавиците во облик на срце
• светликава ткаенина
• украсени се со прекрасен вез
• висечки реси – совршени за игра
• можете да ги користите повеќе од еднаш
• 2 парчиња во комплет
• дијаметар – 6 см
• состав: 100% полиестер

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.