Лисици за игра A745 црни

1.469,00 мкд

• убава комбинација од метален синџир и кожни машнички
• класична комбинација на црвена и црна боја
• издржлив материјал погоден за кожата (60% полиуретан, 40% метал)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.