Лисици за игра A746 црни

899,00 мкд

• прилично стилски лисици – мешавина од златна боја и црна чипка
• светкав материјал со украси од шљокици – елегантно
• ланецот може да се откачи
• се врзува со две копчиња
• производот не вклучува лепенки за брадавици или танги
• пријатен материјал на допир (80% PU, 20% легура на цинк)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.