Лисици за игра A747 црни

899,00 мкд

• лисици за игра украсени со чипка
• светкава ткаенина со шљокици
• елегантниот синџир што ги поврзува лисиците може да се откачи
• прицврстување со три копчиња – корисно и удобно
• мек, нежен и еластичен материјал (80% PU, 20% zinc alloy)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.