Лисици за игра Sherila црни

899,00 мкд

• црни лисици за игра Sherila
• сјајни реси на прилагодливи ленти – привлекуваат внимание
• елегантен, одвоив ланец – суптилно ги поврзува лисиците
• еластична ткаенина – нежно обвива околу зглобовите (56% еластан, 44% полиамид)

На залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.