Ремени за игра A740 црн

1.469,00 мкд

• пикантни ремени за игра во форма на градник
• чокер што се подесува – лесно прилагодување
• каиши околу градите – совршено сексуална декорација
• дополнително прилагодување на грбот
• сребрени метални елементи – елеганција со примеси на сексуалност
• метален прстен под деколтето – го привлекува вниманието на градите
• сите други производи од сликата не се вклучени
• многу цврст и издржлив материјал (60% PU, 40% метал)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.