Сет со лисици Tigerlla беж

1.579,00 мкд

• уникатните лисици за играње и обрачот ќе ја ослободат дивата страна на твојата личност
• мек обрач со леопард дизајн изработен од мек материјал
• обрачот има декорација во форма на мачкини уши
• лисици од мек материјал во леопард дезен
• прилагодлив мазен ланец (манжетни: 90% полиестер, 10% легура; уши: 50% PVC, 30% полиестер, 15% PP пластика, 5% метал)

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.