Скокоткач A707 црна

789,00 мкд

• разигран скокоткач во посебен дизајн
• меки пердуви создадени за пикантно галење
• сатенска машна и сјаен детал – симпатична декорација
• скокоткач од прекрасни материјали
• состав: 80% вештачки пердуви, 10% пластика, 10% полиестер

Нема на залиха

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.