Еротски веш Lacelove црвен

1.929,00 мкд

• комплет од црвен Lacelove составен од градник и танга
• отворен меѓуножје и чашки – додаваат зачин
• прилагодливи прерамки и повеќестепено закопчување на градникот – гаранција за совршено прилагодување
• чашки со жици – истакнуваат го бистото
• интригантен привезок – привлекува поглед
• еластична ткаенина – ќе се погрижи за вашата удобност (90% полиамид, 10% еластан)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.