Боди 841-TED-1 црн

• пикантен боди изработен од проѕирен материјал и предизвикувачка тантела
• прилагодливите прерамки се вкрстуваат на грбот – совршено се прилагодуваат на вашето тело
• нежни полни корпи – суптилно ги подига и нагласува градите
• светкав скапоцен камен на рамениците и на градите
• флертувачки машнички – на предната страна и над задникот
• пикантно изложено меѓуножје со прилагодливи ремени
• многу фин и еластичен материјал (94% полиамид, 6% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.