Еротски гаќички Merossa црни

619,00 мкд

• широка чипка со суптилен цветен дезен
• ластик во меѓуножјето – пикано отворени препони
• кројот на грбот ја нагласува совршенството на задникот
• совршен детал над задникот
• фин, растеглив материјал
• состав: 90% полиамид, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.