Еротски танги Medilla црни

899,00 мкд

• Еротски танги Medilla со отвор – заводлив дизајн
• Суптилен црн чипкаст материјал – совршено ќе ги истакне женските облини
• Минималистички накит – со вкусен детаљ
• Материјал пријатен на допир – за осигурување на удобност (90% полиамид, 10% еластан)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.