Еротски танги Miamor црни

619,00 мкд

• уникатни танги со пикантно изненадување!
• магичната мешавина од чипка и сјајни камења ќе остави впечаток
• малите отвори на предната страна едноставно предизвикуваат желба за игра
• зачинето, отворени препони – совршено за вистински искушувачи
• чипката изгледа одлично и совршено ги нагласува женските облини
• фина и еластична ткаенина
• состав: 90% полиамид, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.