Еротски веш Ingridia црвен

1.979,00 мкд

• црвен комплет Ingridia составен од градник и танга
• отворен меѓуножје и кошнички – заводлив крој што ги разбудува сетилата
• прилагодливи прерамки и повеќестепено закопчување – одлично прилепување е загарантирано
• подложени кошнички и жици – за сензуално истакнување на бистата
• отстранливи јажиња – за акцентирање на нозете
• елегантен привезок – детал што привлекува внимание
• мека ткаенина – нежна на допир (отворен градник: 94% полиамид, 6% еластан; танга со отворено меѓуножје: 90% полиамид, 10% еластан)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.