Еротски веш Nesari црвен

2.039,00 мкд

• црн комплет Nesari составен од танга и сутиен
• отворен меѓуножје – заводлив дизајн
• повеќестепено закопчување и прилагодливи прерамки – обезбедуваат совршено прилегање
• сјајна закачалка – детаљ кој привлекува внимание
• необична комбинација на флексибилни ткаенини – удобност и стил (85% полиамид, 15% еластан)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.