Еротски веш Rosenty црн

1.869,00 мкд

• Комплетот Rosenty се состои од градник и танга без меѓуножје
• Прилагодливи прерамки и повеќестепено закопчување – совршена прилагодливост
• Чашки со жици – истакнуваат градите
• Вметки со дезен на рози – привлекуваат внимание
• Привесок во нијанса на розова боја – интересен додаток
• Висока флексибилност на ткаенината – удобност и комфор (90% полиамид, 10% еластан)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.