Еротски веш Roxelia црн

• дводелен комплет Roxelia составен од сутиен и танга во црна боја
• отворени кошнички и танга – за додавање на зачин
• прилагодливи прерамки, повеќестепено закопчување и жици во кошничките – совршена прилагодливост
• полупроѕирна мрежа и ременчиња – детали што привлекуваат внимание
• елегантен накит – интересен додаток
• еластичен материјал – за твоја удобност (94% полиамид, 6% еластан)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.