Еротско боди Badossa црн

• црно боди со откриени препони и гради
• кокетни прерамки по целото тело – уникатен дизајн
• елегантна тврда чипка над градите – прекрасна декорација
• градник со откриени корпи – сензација во најава!
• целосно откриени препони – no comment!
• закопчување на повеќе нивоа на грбот
• прилагодливи и подвезици за чорапи што се одвојуваат
• мек еластичен материјал на допир (44% полиамид, 56% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.