Боди Bellastia црн

2.209,00 мкд

• Боди Bellastia во класична црна боја
• совршен крој – заводливо го обгрлува твоето тело
• повеќестепено закопчување на грбот и во меѓуножјето, прилагодливи прерамки и жици во кошничките – совршена прилагодливост
• сјајна вметка – суптилен додаток
• мека ткаенина комбинирана со чипка – гаранција за удобност (85% полиамид, 15% еластан)

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.