Еротско боди Bellastia црн

• црн Беластија боди
• заводлива чипка – секси завршница
• отворен меѓуножје со прилагодливи прерамки – интригантен детал
• прилагодливи прерамки – гарантираат совршено прилегање
• со жици под чашките – совршено истакнуваат градите
• сребрен привезок – привлекува внимание
• висока флексибилност на материјалот – обезбедува удобност и комфор (90% полиамид, 10% еластан)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.