Еротско боди Rosenty црн

• Розенти црн боди
• комбинација на чипка и мрежа – импресивно
• цветен мотив – привлекува внимание
• повеќестепено закопчување и прилагодливи прерамки – совршена прилагодливост
• отворено меѓуножје – додава зачин
• сребрен привезок – привлекува погледи
• пријатна на допир ткаенина – врвен комфор (90% полиамид, 10% еластан)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.