Халтери сет 3-делен Delishya виолетов

• секси сет Delishya – со прилично зачинети детали
• заводливо нагласен врат благодарение на машната за вратот
• чокер – прерамка околу вратот
• прилагодливи прамени и закопчување на грбот – совршено се вклопуваат
• отворени корпи со жица и прерамки над градите
• две машнички над градите – совршен детал
• халтер појас со подвезици што се подесуваат – целосна удобност
• сетот вклучува: полѕ градник, секси танга, кхалтер појас со подвезици
• чорапи за халтер не се вклучени
• многу фин материјал
• состав: 95% полиестер, 5% еластин

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.