Корсет Setilla црн

• црн корсет Setilla и соодветна танга
• отворени корпи зацврстени со жица – прекрасен детал
• секси прерамки на рамениците и деколтето
• отворен грб украсен со машничка која се врзува
• прилагодливи подвезици за чорапи за халтер
• класична чипка – многу елегантна декорација
• танга со процеп – практично решение за спалната соба
• мек и еластичен материјал (94% полиамид, 6% еластин)

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.