Секси долен веш 2-делен сет Alabastra бел

1.759,00 мкд

• сет направен од женствена чипка
• бела боја: невин изглед и пикантно изненадување!
• отворениот градник дрско ги изложува градите
• корпи со жица – совршен изглед и целосна удобност
• прилагодливи прерамки – совршено се вклопуваат
• танга со отворени препони – пикантен детал
• многу фина ткаенина
• состав: 90% полиамид, 10% еластин

Бесплатна достава од 4000 ден.
Замена и враќање до 30 дена.
Не си сигурна за бројот? Погледни го водичот на големина.